Ağrı Sohbet Odaları

Selamlar arkadaşlar hepinize bu günkü yazımızı Ağrı Sohbet Odaları ilimize ayırmış bulunmaktayız. Ağrı ilimizde yaşayan arkadaşlara yönelik oluşturulmuş olan bu sayfamız da sizlere genel bilgiler vereceğimiz gibi sitemiz de bulunan bütün özellikleri de kullanabileceksiniz.

Ağrı ilimiz Doğu Anadolu bölgemiz de yer almakta olup kışları oldukça sert geçen bir yerdir. DoğuBeyazıt ilçesi ise İran ile sınır konumunda bulunmaktadır. Tüm ağrılı arkadaşları bir araya toplamak amacı ile Ağrı chat kanalımızı faaliyete geçirmiş bulunmaktayız. Sizlerde bu kanalı kullanıp aynı bölgede yaşayan erkek veya bayanlar ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz.

Sitemiz seviyeli kişilerin tercih ettiği bir yer olup seviyesizce yapılan konuşmalara asla olanak tanınmamaktadır. Sürekli görevli olarak odalarda bulunan arkadaşlar bir nevi asayişi sağlamakla görevli olup vazifelerini layıkı ile yerine getirmektedirler.

Bu başlık altında sizlere Ağrı da olup bitenlerden haber vermek de istiyoruz. Haberler, Magazinsel olaylar, Spor olayları gibi ilginizi çekebilecek olayları kaleme alan editör arkadaşlarımız özverili bir şekilde yazılarını bu alanda yayınlayacaklar.

Kendine göre bir arkadaş bulamayan hem erkek hem bayan kişilerin kullanabileceği odamızda gönül rahatlığı ile konuşabilirsiniz. Özellikle özel odalarda ki rahatlık ise bir çok yerde asla bulunmamaktadır. Konuşmalar yalnızca iki kişi arasında olur ve biter. Üçüncü kişiler bu yazıları asla göremezler ve okuyamazlar.

Gizliliğe önem verdiğimiz için kişisel veya diğer bilgilerinizi kesinlikle paylaşmıyoruz. Üstelik abone olma veya üyelik gibi işlemlerle de sizlere zorluk çıkarmıyoruz. Yapmış olduğumuz incelemeye göre üyelik isteyen sitelerin güvenilirlik bakımından sınıfta kaldığını tespit ettik bunun için üye olmak gibi özellikler sitemizde bulunmamaktadır. Alacağınız bütün hizmetler tamamen ücretsiz ve bedava olup sizlerin rahatlığı düşünülerek hazırlanmıştır. Ticari amaç gütmeyen kuruluşumuz sizlerden gelen talepler doğrultusunda kendisini sürekli olarak yenilemektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Bir cevap yazın